Pipo raftan alındığı gibi kalabilen bir nesne değildir. Dış etkenlerden ve kullanım alışkanlıklarından dolayı yıpranırlar.  Güneşte kalan, ağızlığı sararan, anahtar, bozuk para gibi eşyalar ile aynı yerde taşınan, ağızlığında diş izi olan, tenon kısmı kırılan hatta duman yoluna temizleme çubuğu sıkışan vb. gibi bir çok pipo gördüm yıllar içinde.

Piponuzun başına gelen bu ve buna benzer tamir, bakım, temizleme işlemi isteyen pipolar için Pipo Doktoru Hizmetimi sunuyorum sizlere.

Pipo Doktoru Hizmeti Nasıl Çalışıyor

Tamir veya bakım hizmeti gerektiren pipolarınız için Facebook ya da e-mail ile ortalama bir fiyat edinebilirsiniz. Ancak, doğru ve kusursuz bir hizmet sunabilmek ve fiyatı tam olarak belirleyebilmek için piponuzu adresime göndermeniz daha doğru olacaktır.

Bu işlemler için önemli olan tek şey eğer mümkünse hasarı ne olursa olsun çanak ve ağızlık kısmının tam olarak gönderilmesidir 

Piponuz ulaştıktan sonra, fiyat ve ödeme bilgisi için tarafınıza ulaşarak işleme başlangıç için onayınız alınacaktır. Onayınızın ardından toplam tutarın en az %50’si kadarını ödemeniz halinde gereken tüm işlemler için süreç başlayacaktır.

Ödeme alındıktan sonra işlem durumuna ve yoğunluğa göre 1 ile 3 hafta içerisinde piponuz adresinize gönderilecektir.

Tüm kargo hizmetleri ve oluşabilecek tüm riskler müşteriye aittir.

Tüm hizmetlerin detaylarına aşağıda ki fotolara tıklayarak ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmet başlığı fotoğrafın üzerine mouse ile geldiğinizde belirecektir.